pondělí 3. dubna 2017

Testování Crazy Rumors napříč generacemi


Toto testování jsme si poprvé užívali celá rodinka. Zapojila jsme se já, moje dcerka a dokonce i babička. Několik balzámků od Crazy Rumors už mi prošlo pod rukama, takže o jejich kvalitě jsem nepochybovala, ale každá příchuť je něčím specifická a lákavá a stejně tak to bylo u příchuti LIMEADE.

Jaro už je tu, léto klepe na dveře a nevím, jak vy, ale já si tato roční období spojuji s novou energií, sluníčkem, nabíjením organismu... a citrusy, to je něco, co mě odjakživa nabíjelo, jak svou svěží vůní, tak i šťavnatou chutí. Proto mě velmi zaujala tyčinka na rty, která je inspirovaná právě citrusovými plody.

Jestli jste se už setkali s balzámky Crazy Rumours, víte, že nejsou testovány na zvířatech, jsou určeny pro všechny lidičky včetně náročných veganů, jsou slazeny přírodní stévií a já mohu potvrdit, že děti je přímo zbožňují, mažu je na rtíky za odměnu místo bonbonu. A teď si je zamilovala i naše babička. :o)


Příchuť Limeade je oproti jiným, které jsem zatím zkoušela nejméně výrazná, což mě trochu zklamalo, protože jsem byla zvyklá na chuťové pecky, ať už v podobě kombinace čokoláda-jahoda, která u mě stále stojí na první příčce, nebo žvýkačková Berry Bubble.

Balzámky krásně rty hydratují, neslepují rty, mají jemný lesk. Nanáším pravidelně ráno a při pobytu v sušším prostředí i několikrát přes den. Popraskané rty už vlastně ani neznám.

Tyčinky Crazy Rumours mají úžasně dlouho výdrž, tyčinka je poměrně hutná a nerozpouští se ani při vyšších teplotách a vydrží vám hooodně měsíců, i když se budete mazat, tak jako já, několikrát za den. Aktuální cena 109 Kč odpovídá kvalitě.
Pozor, tyto balzámky jsou silně návykové, já už se bez nich neobejdu. :-) Ale naštěstí jich máme více, tak se vždycky doma nějak rozumně domluvíme a podělíme. Tento citrusový vyhrála naše babička, která si jeho jemnou chuť zamilovala.
Moje milé čtenářky/čtenáři, mějte krásné sluníčkové citrusové a hlavně vysmáté jaro/léto, ať již s balzámkem Limeade nebo bez něj!

Žádné komentáře :

Okomentovat