O mě

Jsem žena po třicítce a jelikož bych chtěla být i s přibývajícím věkem stále krásná a líbit se především sama sobě, ale i svému okolí, nezbývá než sáhnout po kvalitní kosmetice a vlasové péči, o zdravé výživě a životním stylu nemluvě.

Jsem jedna z Vás, také se potýkám s problematickou pletí, nedokonalými vlasy a pár kily navíc. :o) Snad jen několika vyvoleným byla dána do vínku dokonalá pleť, husté vlasy a štíhlá postava v jakémkoli věku. Já jsem od přírody vyfasovala velmi citlivou problematickou pleť se sklonem k akné (ano, i v tomto pokročilém věku), mastnou v T-zóně s rozšířenými póry a naopak suchou všude jinde, s tmavými kruhy pod očima, k tomu rychle se mastící jemné vlasy se sklonem k zacuchávání a třepení konečků, celulitidu kam se podíváš a velmi citlivou a suchou kůži těla (v dětství prodělaný atopický ekzém). Já jsem se rozhodla proti mým nedostatkům bojovat, a to nejlépe přírodní cestou. Půjdete do toho se mnou?

V dnešní době je na trhu nepřeberná nabídka nejen přírodní kosmetiky a doplňků stravy, ale i návodů a doporučení, jak o sebe pečovat a dělat si radost každý den. Jelikož není vždy úplně pravda to, co je psáno na etiketách a obalech, rozhodla jsem se pro Vás otestovat na vlastní kůži, vlas i žaludek různé pečující produkty a doplňky stravy. Věřím, že Vám čtení mého blogu ušetří zbytečně vyhozené peníze za tzv. "zázračné výrobky" a poradí s výběrem opravdu funkčních a kvalitních produktů v této džungli zvané krása.

Pojďme se spolu podělit o názory a doporučení a najděme společně cestu ke kráse vnitřní i vnější.

Vaše Beauty Bloggerka Lenka