pátek 11. července 2014

Elasti-Q - krásné bříško bez strií

Tělový krém Elasti-Q Original obsahuje kombinaci čtyř účinných látek. Elastin a kyselina hyaluronová udržují vaši pokožku pevnou a pružnou. D-panthenol podporuje regenerační procesy v kůži a má hojivé a zklidňující účinky. Vitamín E působí jako antioxidant.
Strie vznikají při náhlých změnách objemu jakýchkoli částí těla. Tyto nevzhledné jizvičky se vyskytují nejčastěji na břiše, prsou, stehnech a bedrech. Jakmile se jednou objeví, je pak značně obtížné se jich úplně a bez následků zbavit. Tělový krém Elasti-Q Original zajistí vaší pokožce účinnou prevenci vzniku striím.

Vlastní poznatky a hodnocení:

Krém se poměrně dobře roztírá a vstřebává, nezanechává vůbec mastný film, k tomu navíc příjemně voní. V době těhotenství jsem nanášela 1x denně na problematické partie ohrožené možností vzniku strií (břicho, stehna, prsa) a výsledek? Žádné strie, ani jedna. Takže bych hodnotila produkt jako účinný a vzhledem k rozumné ceně bych jej doporučila každé těhotné i netěhotné ženě. Je fakt, že hrozba vzniku strií je tady vždy,  například když se nám podaří během krátké doby hodně přibrat či zhubnout. Kůže nestíhá reagovat a praská, vznikají drobné jizvičky - strie, kterých se pak už nelze zbavit.
  • Složení: aqua, mineral oil, glycerin, isopropyl myristate, octyl octanoate, ceteareth-6, stearyl alcohol, cetyl alcohol, glyceryl stearate, sodium hyaluronate, ceteareth-25, phenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben, propylparaben, butylparaben, tocopheryl acetate, panthenol, dimethicone, hydrolized elastin, parfum
  • Doporučený způsob použití: Aplikujte pravidelně na problematické partie (bříško, zadeček, stehna a boky) dostatečné množství krému a jemně jej vmasírovat do pokožky. Nanášejte nejlépe 2x denně. Čím déle Elasti-Q Original používáte, tím lépe bude vaše pokožka chráněna před vznikem strií.
  • Balení: 200 ml

Žádné komentáře :

Okomentovat